ZGŁOŚ TEMAT

ViralHunt to wolna internetowa platforma do popularyzacji treści i materiałów tworzonych przez ludzi z Polski i całego świata. Interesujemy się wszystkimi tematami wartymi uwagi. Nie faworyzujemy żadnych materiałów w zależności od źródła tylko wszystkie w jednakowy sposób prezentujemy i promujemy tak by wszyscy się o nich dowiedzieli.

Jeśli w waszej okolicy zdarzyło się coś ważnego wartego poinformowania o tym innych koniecznie prześlij nam taką informację – z opisem zdarzenia z zdjęciem lub filmem prezentującym dane zdarzenie to ułatwi nam opisanie i sposób prezentacji przygotowanej przez nas informacji.

Jeśli wykonujecie niesamowite rzeczy, śpiewacie, tańczycie, podróżujecie, biegacie, latacie, pływacie koniecznie napiszcie nam o tym! Uwielbiamy niesamowitych ludzi i o wszystkich ciekawych talentach z wielką przyjemnością piszemy niusy i promujemy na naszym serwisie. Tak jak w przypadku wyżej, koniecznie z opisem wyślijcie kilka swoich zdjęć i filmów, to ułatwi nam przygotowanie materiału o Was!

Jeśli znaleźliście w internecie ciekawe informacje, historie, filmiki lub obrazki to również koniecznie nam je wyślijcie 🙂 Uwielbiamy dzielić z Wami wszystkim co ciekawe! Zawsze podpisujemy osoby, które wysłały nam ciekawy strzał na artykuł w ViralHunt!

Gdzie zgłosić temat?

Poprzez nasze Fanpage:

Bezpośrednio na fanpage redaktorów

Jarosław Kostrzewa: http://facebook.com/Jotesdeka

Natalia Sisik: http://facebook.com/NataliaSisik/

Nasze sekcje

ViralHunt Polska https://www.facebook.com/ViralHuntPolska/

ViralHunt Travel https://www.facebook.com/ViralHuntTRAVEL/

ViralHunt People https://www.facebook.com/ViralHuntPeople/

ViralHunt Animal https://www.facebook.com/ViralHuntANIMAL

ViralHunt Tech https://www.facebook.com/ViralHuntTech

ViralHunt Kids https://www.facebook.com/ViralHuntKIDS/

ViralHunt Humor https://www.facebook.com/ViralHuntHumor/

 

To Top