Rowery - Techniczne Porady

Relacja: Kampania z rowerem – część Włoch którą naprawdę warto zobaczyć

Witamy na kanale YouTube Dobrerowery.pl. Zapraszamy na kolejny film – tym razem zabieramy Was do Kampanii, czyli jednej z najbardziej niezwykłych, szalonych ale i urokliwych prowincji Włoch, ze stolicą w niepowtarzalnym Neapolu.

Kampania to rejon pełen ciekawych podjazdów i widowiskowych dróg ciągnących się nad pięknym wybrzeżem amalfijskim. To też historyczne podjazdy pod wulkan Wezuwiusz czy sankturarium Montevergine, gdzie niejednokrotnie rozgrywano etapy Giro d’Italia!

Rejon ten, chociaż naprawdę piękny, jest dalej stosunkowo mało znany przez polskich rowerzystów. Dlatego dołączyliśmy go do mapy naszych rowerowych wypadów i postanowiliśmy sami sprawdzić…czy tu da się jeździć na rowerze!

Przepraszamy za małe opóźnienie w udostępnieniu filmu, ale niestety seria burz nad Neapolem spowodowała niemałe zamieszanie jeśli chodzi o dostęp do internetu.

Dziękujemy za wsparcie firmie Feiyu Tech, producentowi gimbala G5, którego wykorzystujemy przy nagrywaniu naszych filmów.

Zachęcamy Was do subskrybcji kanału i obejrzenia innych filmów przygotowanych przez Jana, dziennikarza rowerowego, blogera, a przede wszystkim – rowerzystę z krwi i kości, który miłość do dwóch kółek wyssał…prosto z bidonu:)

Więcej ciekawostek i nowości znajdziecie na naszym blogu www.dobrerowery.pl/blog oraz na stronie www.dobrerowery.pl

Odwiedźcie również Instagram www.instagram.com/dobrerowery

Wszystkie treningi dostępne są wraz z mapami na https://www.strava.com/athletes/4094495

Dobrerowery.pl najlepszy sklep rowerowy, dla Ciebie

Comments
To Top