Talent

ViralHunt Talents

To akcja, którą zawsze chciałem przeprowadzić za pomocą moich mediów społecznościowych. W tej akcji chce promować właśnie Was, niesamowite talenty, ludzi pełnych pasji o których powinien usłyszeć świat. Wcześniej nie mogłem tego robić przez brak dotarcia do Was. Jednak dziś jest już Nas prawie 100.000 osób! Akcja rusza tu i teraz! nie ma żadnych ograniczeń tematycznych. Promuje wszystkie warte uwagi Talenty – Od Biegania, po śpiew, taniec, rapowanie, tricki z piłką nożną, granie na instrumentach, malowanie, pływanie, wspinanie! Po prostu wszystko co jest niesamowite znajdzie u mnie miejsce! Akcję łączę z moim serwisem, który współtworzę razem z Natalią, aby wzmocnić  siłę dotarcia! Każdy talent wyląduje bezpośrednio na moim fanpage, a także zostanie udostępniony na wszystkich moich grupach i fanpage grupy ViralHunt Polska.

Co Trzeba zrobić?

Wysłać filmik z prezentacją waszego talentu do Nas na skrzynkę mailową: Talents@ViralHunt.pl

Dlaczego filmik? Filmy to obecnie najbardziej oczekiwane i chciane przez internautów materiały w sieci. Dobrze nagrany materiał Video ma szansę dotrzeć do wielu wielu ludzi. Dla przykładu – filmik z Lolkiem – gadającą papugą Natalii, który udostępniliśmy na dzień dzisiejszy osiągnął prawie milion wyświeleń, a samemu Lolkowi na jego fanpage przyniósł ponad 30.000 nowych fanów. Filmy wrzucam bezpośrednio na mój FB, ponieważ Facebook faworyzuje materiały video wrzucane bezpośrednio na fanpage (dzięki temu mają większy zasięg), więc wrzucanie linków do YT nie ma sensu (bo mają niższy zasięg i mało kto w nie klika)

Filmik możecie przesłać w dowolnym formacie video: Mp4, mov itp

Filmik powinien mieć do max 10 min

Filmik powinien zawierać wstęp informacyjny o tym kim jesteście co robicie i co chcecie pokazać, a także zakończenie informacyjne o waszych social media.

CHCE PROMOWAĆ WAS (OBEJRZYJ FILMIK)

UWAGA!!! CZEKAM NA WASZE TALENTY (PROSZĘ POLUB I UDOSTĘPNIJ to dla mnie bardzo ważne – rzadko Was o to proszę)ZASPANY, TUŻ PRZED WYJŚCIEM DO PRACY – Nagrałem dla Was bardzo ważny dla mnie FilmWiem, miałem go nagrać już kilka dni temu, ale miałem problemy o których nie chce mówić! Wróciłem już pełny sił i dlatego jak tylko mogę wrzucam dla Was najważniejszą dla mnie akcje! WIĘCEJ O AKCJI PRZECZYTACIE TUTAJ ( http://viralhunt.pl/talent/ )

Opublikowany przez Jarosław JSDK Kostrzewa na 27 września 2017

 

To Top