ViralHunt POLSKA

Black Friday- gdzie obniżki i jak się przygotować?

Wielkimi krokami zbliża się Black Friday- dzień wielkich obniżek, który swoje korzenia ma w Stanach Zjednoczonych, gdzie w dzień po Święcie Dziękczynienia obniżki sięgają 90%.

Niestety w Polsce Black Friday(24.11) nie jest aż tak popularny, a obniżki nie są zbyt wysokie. Jednak wiele sklepów ogłosiło już jakie rabaty będzie można znaleźć w ich butikach czy sklepach. Po przeczytaniu całej listy dochodzę do wniosku, że w niektórych sklepach będzie potrzebna dodatkowa ochrona 😉

Gdzie możemy znaleźć obniżki?

Pamiętajmy, że w ten dzień promocji możemy spodziewać się nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Jednak my opisujemy głównie te, znajdujące się w Polsce.

Pierwsze promocje zostały ogłoszone przez sieć drogerii Rossmann, gdzie przy zakupie perfum, drugi flakonik otrzymamy gratis.

Sklep RTV Euro AGD rozpoczął akcję „Black Weeks”, gdzie przez cały listopad co tydzień sklep oferuje obniżki na produkty, które sięgają 600 zł.

Kolejny sklep z AGD i RTV, czyli Media Expert oferuje obniżki na laptopy, telefony, konsole i sprzęt AGD. Co więcej przy zakupie wybranego modelu telewizora, drugi dostaniecie za 1 zł.

Internetowy sklep z odzieżą Answear.com już od początku tygodnia oferuje pierwsze obniżki cen. Przeceny będą dochodzić do 50%.

Zalando także nie został dłużny. Każdego dnia, produkty oznaczone kodem „CYBER”, będziecie mogli zakupić w specjalnych cenach.

Także Lidl ogłosił udział w Black Friday. W gazetce możemy zobaczyć przeceniony sprzęt RTV i AGD taki jak: powerbanki, maszyny do szycia, mikrofalówki, telefony, frytkownice, czy głośniki.

Także sklep Asos (odzieżowy e-commerce) przygotował w swoim sklepie specjalną zakładkę Outlet, gdzie możemy znaleźć obniżki do 70%.

Lubicie zakupy na AliExpress? Tam też możecie spodziewać się obniżek. Szczegóły nie są jeszcze znane jednak myślę, że Ali nikogo nie zawiedzie 😉

I na koniec coś dla graczy. Na stronie sklepu Steam można kupić wiele gier w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jak przygotować się do wielkich łowów?

Chyba najważniejsze jest to, aby nie popaść w paranoje i nie kupować tego, co zupełnie nam się nie przyda. Jednak ten dzień jest bardzo przydatny w momencie, kiedy zastanawiamy się nad zakupem drogiego sprzętu, lub od dłuższego czasu polujemy na jakiś produkt, który w cenie regularnej był dla nas po prostu za drogi. Najważniejszy jest rozsądek. Zróbmy sobie listę tego co jest nam rzeczywiście potrzebne, odwiedźmy sklepy, porównajmy oferty i wybierzmy tą najlepszą dla nas 😉

Comments
To Top