ViralHunt PEOPLE

OŚLEPŁA, bo chciała wyglądać inaczej niż wszyscy. Młoda Wrocławianka po zabiegu tatuażu gałek ocznych, straciła częściowo wzrok

Naśladowanie wyczynów Króla Albanii to ogólnie niezbyt dobry pomysł dla niedoświadczonych adeptów szkoły życia reprezentowanej przez Popka. Przekonała się o tym młoda wrocławianka, która wydziarała sobie gałki oczne podobnie  jak Król Albanii i straciła przez to później po części wzrok.

AKTUALIZACJA: Instagramerka odniosła się osobiście do całej sytuacji – pisząc oświadczenie na swoim instagramie

1. Nie macie prawa krytykowac mnie za ryzyko i niszczenie zdrowia jesli sami pijecie, palicie (grozi zacma), uprawiacie sport, chodzicie do kosmetyczki, pierciera, tatuazysty gdzie mozecie zarazic sie wzw c lub hivem, przechodzicie na czerwonym swietle, jecie syfiaste jedzenie trujac organizm (chorujecie potem z własnej winy) itp.
2. Nie wzorowalam sie na Popku, on ma zielone bialka jak juz.
3. Nie bede sie zamykac w piwnicy i wpadac w depresje, bo tatuator mi uszkodzil oko i nie widze na jedno. Czasy smutku mam za soba, zyje dalej, lubie swoj kolor bialek, ale zniszczenia wzroku nie odpuszcze.
4. Skad z Was tyle nienawisci? Jadu? Proby dokopania komus i zgnojenia go by…? Dowartosciowac sie? Kto wyzywa ten sam sie tak nazywa.
5. Zmiencie negatywna energie w pozytywny czyn i idzcie komus pomoc lub wesprzec jakas fundacje.

1. Nie macie prawa krytykowac mnie za ryzyko i niszczenie zdrowia jesli sami pijecie, palicie (grozi zacma), uprawiacie sport, chodzicie do kosmetyczki, pierciera, tatuazysty gdzie mozecie zarazic sie wzw c lub hivem, przechodzicie na czerwonym swietle, jecie syfiaste jedzenie trujac organizm (chorujecie potem z własnej winy) itp. 2. Nie wzorowalam sie na Popku, on ma zielone bialka jak juz. 3. Nie bede sie zamykac w piwnicy i wpadac w depresje, bo tatuator mi uszkodzil oko i nie widze na jedno. Czasy smutku mam za soba, zyje dalej, lubie swoj kolor bialek, ale zniszczenia wzroku nie odpuszcze. 4. Skad z Was tyle nienawisci? Jadu? Proby dokopania komus i zgnojenia go by…? Dowartosciowac sie? Kto wyzywa ten sam sie tak nazywa. 5. Zmiencie negatywna energie w pozytywny czyn i idzcie komus pomoc lub wesprzec jakas fundacje. #blind #eyeballtattoo #blackeye #moon #mooneyes #magic #ice #cataracta

A post shared by @anoxi_cime on

Skończyło się na tym, że niedoświadczony „dziaracz” wbił igłę w oko dziewczyny zbyt głęboko, a na dodatek użył zbyt dużej ilości tuszu. W wyniku tego błędu młodą dziewczynę już po całej akcji bardzo rozbolały oczy. W studiu naturalnie zapewnili ją, że wszystko jest w porządku i to normalna reakcja organizmu. Ból jednak był na tyle silny, że dziewczyna musiała udać się do szpitala. Tam lekarz nie był już tak optymistyczny.

Okazało się, że niezbędne są trzy skomplikowane zabiegi, które mają uratować wzrok . Niestety, udały się one tylko połowicznie – młoda wrocławianka nieodwracalnie utraciła zdolność widzenia w jednym oku. Źródło CKM.PL

 

 

Comments
To Top