ViralHunt FILM

ZOBACZCIE JAK SIĘ ZBLIŻAJĄ! Kulisy sesji zdjęciowej do plakatu LISTÓW DO M. 3

„Listy do M. 3” – w kinach od 10 listopada.
.
FOTOGRAF: ADAM PLUCIŃSKI
AS. FOTO: FILIP ZWIERZCHOWSKI
ART DIRECTION: 247®STUDIO / OSKAR PODOLSKI / KAROL IMIAŁKOWSKI
REŻYSER SPOTY „ZBLIŻAMY SIĘ”: JAN MACIEREWICZ
OPERATOR: MARCIN KUKIELSKI
REŻYSER WYWIADY „MAKING OF”: SZYMON LENKOWSKI
MAKE UP: JOLA MADEJSKA
STYLISTA FRYZUR: PIOTR WASIŃSKI, EMIL ZED
KOSTIUMY: BEATA ŚWIĘCICKA, MARZENA WOJCIECHOWSKA
STYLISTA: MARTA HARNER
WSPÓŁPRACA KINO ŚWIAT: KRZYSZTOF JUNG, PIOTR RUSS, MICHAŁ DUMA, MONIKA KLEPACZ
PRODUKCJA TVN: JOANNA KULIKOWSKA, ANNA KOWALSKA, KAROLINA IZERT, MARTA PASŁAWSKA

STUDIO LAS
.
Bohaterowie przeboju kinowego Listy do M. i Listy do M.2 powracają! Listy do M. 3 to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Do obsady dołączyli: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja Mela. Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów jak Lejdis i Testosteron. Listy do M. 3 znajdzie się w kinach w całej Polsce już 10 listopada tego roku. Producentem jest TVN, dystrybutorem Kino Świat.

Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. Listy do M. 3 opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Film Listy do M. 3 powstaje na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego. Reżyserem jest Tomasz Konecki, autorem zdjęć Marian Prokop. W gronie twórców znalazły się także kostiumograf Dorota Roqueplo oraz scenografka Joanna Kaczyńska. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, producentką tytułu jest Marta Grela-Gorostiza.

Listy do M. to cykl komedii produkcji TVN, świątecznych w klimacie i pełnych gwiazd, które podbiły serca widzów i znalazły się w czołówce najchętniej oglądanych polskich produkcji ostatnich lat. Pierwszą część filmu Listy do M., w kinach w 2011 roku obejrzało ponad 2,5 miliona Polaków, a Listy do M.2 w 2015 roku zdobyły blisko 3 milionową publiczność.

Comments
To Top